ORIGINÁLNÍ

TRADIČNÍ ČESKÉ PIVO

Co znamená české pivo?

V České republice vaříme pivo již tisíc let. Země, která má méně obyvatel než Peking nebo Tokio, se díky staletým zkušenostem, unikátní technologii a pečlivému výběru surovin, stala světovou velmocí ve výrobě piva.

Je tomu 500 let, co si vévoda Vilém IV. uvědomil jedinečnost a vysoký potenciál tohoto piva. Na jeho ochranu vydal „zákon o čistotě piva“. Zákon se snažil zabránit „znečištění“ piva používáním pšenice, cukru, soli, bylinek, ale i hub a kořenové zeleniny.

czech republic map beer

Naše produkty

PO ÚSPĚŠNÉM ZAHRANIČÍM PŮSOBENÍ PŘICHÁZÍME I NA ČESKÝ TRH.

České pivo je zlatožluté barvy se střední až vysokou intenzitou.

Chcete ochutnat?

Toto pivo má střední říz, stejně jako plnost jeho chuti, která je dána především rozdílem mezi zdánlivým a dosažitelným stupněm prokvašení. Intenzita hořkosti piva je střední až vysoká, přičemž míra hořkosti je mírná až mírně drsná.

České pivo je zlatožluté barvy se střední až vysokou intenzitou. Pivo je perlivé a při nalévání do sklenice vytváří kompaktní bílou pěnu. Extra aromata a chutě nejsou povoleny, převažuje chuť sladu a chmele, přípustná je velmi slabá intenzita pasterizace nebo esterové chutě a vůně. Pro české pivo je typická vyšší hodnota polyfenolů a vyšší pH.

cszh-CNhrdanletfifrdeelhugaitjakolvltnoplptruslessvukvi

© ROYAL CZECH BEER
created by pixelhouse.cz